KAYIT/EĞİTİM DESTEĞİ
  • 26-29 Eylül 2024 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan 2. Holistik Estetik Kongresi’nde, aşağıda belirtilen başvuru koşullarına uygun olan Dermatoloji uzmanlarına/araştırma görevlilerine (asistan doktor) ÜCRETSİZ olarak KONGRE KAYIT veya HANDS-ON EĞİTİM desteği verilecektir.
  • Kontenjan toplam 20 kişi ile sınırlı olup 10 kişiye ücretsiz kongre kayıt, 10 kişiye ücretsiz hands-on eğitim desteği sağlanacaktır.
  • Başvuru Koşulları:
  1. 2023 yılı içinde, Dermatoloji (klinik ve estetik) alanında, ulusal ve uluslararası kongrelerde sözel bildirim ve poster sunumu ile birincilik ödülü alan dermatoloji uzmanlarının/araştırma görevlilerinin başvuruları kabul edilecektir.
  2. Sırasıyla uluslararası sözel bildiri, uluslararası poster sunumu, ulusal sözel bildiri, ulusal poster sunumu birinciliklerine öncelik tanınacaktır.
  3. Destek koşulllarına uygun olan başvuru sayısının belirlenen kontenjandan yüksek olması durumunda sözel bildirim ve poster sunumlarında isim sırasına göre üstte olanlar önceliklidir.
  4. Başvuru sahiplerinin sözel bildirim ve poster sunumunda yer aldıklarını ve isim sırasını belgelemeleri gerekmektedir.
  5. 01 Mayıs 2024 tarihine kadar yapılan başvurular geçerlidir.
  6. Başvurular ve ilgili belgeler [email protected] adresine gönderilmelidir.